Mutlu müşterilerimiz

Gerçek Müşterilerimizin Paylaştığı Samimi Deneyimler

AMİR HAN

Server Tıbbi Cihazlar & Qamara Endoskopi
"Hem Server Tıbbi Cihazlar hem de Qamara Endoskopi şirketlerimiz olarak, sizler ile 10 yıla aşkın süredir çalışıyoruz. Patent ve diğer danışmanlıklar yanı sıra, profesyonelite, tecrübe ve yüksek ahlaki değerler ile hep yanımızda olduğunuz için, firmalarımız adına tüm Aker Patent ailesine şükranlarımızı sunuyorum."
"6 yıldır bütün markalarımız hem yurtiçinde hem yurtdışında Aker Patent tarafından takip ediliyor. Gerek yurtiçinde gerek yurt dışında tüm süreçlerde ihtiyaçlarımızı hızlı ve sorunsuz olarak karşılanıyor. Çok teşekkürler."

Evdema

Yapı Malzemeleri

Mega

Elektronik
"Profesyonel ve bilgili bir ekipleri var, telif başvuru sürecimiz boyunca adım adım yönlendirdiler, Başta Salih Bey olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler."
"Aker Patent ile senelerdir marka alanında çalışma yapıyoruz. Nihal Hanım tüm sorularımıza samimiyet ve süratle cevap vermekte, kendisine ve tüm Aker Patent uzmanlarına teşekkürler."

Egepak

Kozmetik Ambalaj

Net

Aksesuar&Bilişim
"Yurtdışı Marka tescili süreçlerimizde AKER PATENT ile çalışıyoruz. Güvenilir bir iş ortağı, teşekkürler."
"Firma adına patent başvurumuzu AKER PATENT ile gerçekleştirdik ve sonuçtan çok memnun kaldık. Hızlı çözümleri sayesinde işimizi kolaylaştırdılar. Erkan AKKAŞ’a ve dava süreçlerindeki başarılarından dolayı Avukat Enes AKKAŞ’a çok teşekkürler Tavsiye ederim."

Mega

Kalıp

Loris

Kozmetik
"Aker Patent Şirketimiz İçin Sadece Bir Hizmet Sağlayıcı Değil, İşimin Başarısı İçin Önemli Bir Ortak Haline Geldi. Sınai Mülkiyet İle İlgili Yapmamız Gerekenler Konusunda Bizleri Yönlendirerek Doğru Adımlar Atmamızı Sağladılar. Dilşad Hanım İse Konulardaki Bilgisi İle Bize Herzaman Çok Yardımcı Oldu."
"Patent Başvurumuz İçin Aker Patent İle Çalıştık, Süreç Başından Sonuna Kadar Büyük Bir Uzmanlık İle Yürütüldü. Çok Teşekkürler. Özge Hanım Ve Ecem Hanıma Ayrıca Teşekkür Ederim."

Best Makina

Best Makina

Özişmak

Özişmak
"Samimi İletişimleri Sayesinde İşlerimizi Çok Kolaylaştırdılar. Her Zaman Hızlı Çözümleri Oldu. Erkan Akkaş Bey Ve Ekibine Teşekkürler."
"Aker Patent Ekibi Gerçekten Harika. Marka İşlemlerimizde Tüm Süreçlerde Beni Titizlikle Bilgilendirdiler Ve Yardımcı Oldular. Erkan Akkaş’a Ve Güleryüzlü Ekibine Hızlı Çözümlerinden Dolayı Çok Teşekkür Ederim."

PH Pompa

PH Pompa

Fatma HAN

Fatma HAN
"İşinizi en iyi şekilde yaptığınız için Marka & Patent hususunda yıllardır sadece sizden hizmet almaya devam ediyorum ve son derece memnunum. Akkaş Grup firmasına ve benden hiç bir desteğini esirgemeyen şahsen Nihal hanıma teşekkür eder, başarılar dilerim!"
"Marka tescil ve takibi için uzun süredir AKER PATENT ile çalışıyoruz. Güvenilir bir iş ortağı arayan herkese öneririm. "

Karavelioğlu

Yat ve Gemi Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Scroll to Top