Hakkımızda​​

Aker PATENT Kimdir?

Şirketlerin 21.yy daki ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuş sınai mülkiyet alanında hizmet veren bir vekillik şirketidir.

Biz kimiz?

AKKAŞ GROUP çatısı altında faaliyet gösteren AKER PATENT ‘Analitik ve müşteri odaklı danışmanlık’ anlayışı ile ISO 9001, ISO 27001, ISO 10002 Yönetim Sistemleri standartlarına uygun olarak Sınai Mülki Haklar Kanunu kapsamında marka avukatlarımız, vekillerimiz ve uzmanlarımız ile 24 yıldır hizmet vermektedir. Yurtiçi/ Yurtdışı Marka Tescil Uygunluk Araştırması, Yurtiçi/ Yurtdışı Marka Başvurusu ve Devam Eden Süreçlerin Takibi, Trademark Bodyguard Programı ile Markaların Takibi, Patent & Faydalı Model Tescili, Tasarım Tescil & Coğrafi İşaret, Telif Hakkı & Barkod Tescili, Sınai Mülki Haklar Kanunu Kapsamındaki Hukuksal Davaların Takibi konularında vekillik yapmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin öncelik olarak memnuniyet değerleriyle ilerlemek temel amacımızdır. Müşterilerimize marka ve patent süreçlerinde profesyonel destek sağlamak; yaratıcı fikirleri koruyarak inovasyona katkıda bulunmak; marka değerini artırmak için güvenilir hizmet sunmak; müşterilerimizin marka ve patent hakları konusunda bilinçlenmelerine yardımcı olmak; Son olarak yenilikçi çözümlerle sınai mülkiyet süreçlerini kolaylaştırmaktır. Sınai fikri haklar kapsamında müşterilerimizin menfaatlerini özen göstererek korumak ve en önemlisi müşterilerimizin memnuniyeti ile hedeflerinde yol göstericileri olmak öncelikli misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Sınai mülki haklar alanında müşterilerimizin güvenini kazanarak uzun vadeli iş ilişkileri kurmak; sürekli olarak gelişen teknolojiye uyum sağlayarak hizmet kalitesini artırmak; marka ve patent süreçlerini daha erişilebilir hale getirerek geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak; inovasyonu teşvik eden bir iş kültürü oluşturmak. Uzman ekip kadromuz ile birlikte marka tescil, yurtdışı marka tescil, patent/faydalı model, tasarım tescil güncel bilgilerin sunulması, ve bu bilgi kaynaklarının müşterilerimizin gelişimi ve markalaşması yolunda uygulamaya konulması ile etkin ve müvekkil haklarının korunması konusunda her türlü hukuki desteği vermek kalıcı sonuçlara ulaşmak için varız.

Neden AKER PATENT?​

Aker PATENT uzman kadrosu, Marka&Patent vekilleri, avukatları, 24 yıllık tecrübesiyle birçok projeye imza atmış köklü bir firmadır. 

Markanızı araştırmak ister misiniz?

Marka durum araştırması için bize ulaşın.

Scroll to Top