Hakkımızda​​

Aker PATENT Kimdir?

Şirketlerin 21.yy daki ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuş sınai mülkiyet alanında hizmet veren bir vekillik şirketidir.

Biz kimiz?

AKER PATENT şirketlerin 21.yy daki ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuş sınai mülkiyet alanında hizmet veren bir vekillik şirketidir. Şirketin çalışma alanlarında başta markalar, patentler, tasarımlar olmak üzere coğrafi işaretler, bitki türleri ve entegre devrelerin topografyaları da bulunmaktadır. AKER PATENT, marka, patent vekili olarak firmaların başvurularını yapmakta ve onların yoğun emek ve tanıtım bedeli harcayarak oluşturdukları markaları hem ulusal hem de uluslararası düzeyde korumaktadır.

Misyonumuz

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) , ne yazık ki devletimizin sağladığı bazı destek ve teşviklerden habersizdir. Bu konuda kendini sorumlu hisseden firmamız, DTM, KOSGEB ve TÜBİTAK gibi devletin destek veren kurumlarının verdiği destek ve teşvikler konusunda başta kobilere olmak üzere tüm imalatçı ve ihracatçı firmalara danışmanlık yapmaktadır. Bunun yanında Avrupa Birliği hibe destek programları konusunda da Türkiye’deki firmalara danışmanlık yaparak global dünyada firmalarımızın rekabet gücünü kuvvetlendirmeyi amaçlamıştır. Müşteri odaklı ve gelişime açık prensiplerimizle, danışmanlık ve belgelendirme alanlarında faal olarak çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Müşterilerimize; sürekli gelişim ve kurumsallaşma sürecinde sistematik ve düzenli çalışmalar beraberinde en iyiyi sağlamayı, ürün ve hizmetlerini daha iyi şekilde ve zamanda sunabilmelerine yönelik destek hizmeti vermeyi, müşterilerimizin imalat ve ihracat statülerine katma değer sağlayabilmeyi ana politikamız olarak benimsedik. Başta Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) olmak üzere, tüm imalatçı ve ihracatçı firmalara yönelik devlet yardımlarının sağlanması ile ilgili güncel bilgilerin sunulması ve bu bilgi kaynaklarının müşterilerimizin gelişimi ve markalaşması yolunda uygulamaya konulması ile etkin ve kalıcı sonuçlara ulaşmak için varız.

3 Temel İşlevimiz

01.

İletişim

Bir Akkaş GROUP firması olarak iletişim vazgeçilmez çalışma prensibimizdir.

02.

Özgünlük

Her firmaya özel çalışma düzeni oluşturarak özgünlüğü temel hareket noktamız sayarız.

03.

Çeşitlilik

Birden çok alandaki uzmanlığımızla firmalara geniş yelpazede hizmet sunarız.

Neden AKER PATENT?​

Aker PATENT uzman kadrosu, Marka&Patent vekilleri, avukatları, 24 yıllık tecrübesiyle birçok projeye imza atmış köklü bir firmadır.

Aker Patent’inde içinde bulunduğu Akkaş GROUP firması danışmanlık ve çözüm ortaklığı alanında Entegre Danışmanlık Ödülü kazanmıştır.

Aker PATENT bir Marka&Patent Vekilidir.

Rakamlarla

İmza attığımız proje ve tamamladığımız işleri rakamlarla belirtecek olursak;

0 -
Marka Tescillendi
0 -
Patent/Faydalı Model Projesi
0 -
Yurtdışı Marka Tescili
0 -
Telif Hakkı Kazanımı

Başlamak İster misiniz?​

Hizmetlerimizle ilgili görüşmek için bir tık uzağınızdayız.