Hizmetlerimiz

“Profesyonel ekibimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için buradayız. İhtiyaçlarınızı karşılamak için hazırız!”

Hizmetlerimiz

Marka Tescil

İşletmenizin mal ve hizmetlerini, farklı veya aynı sektördeki başka bir işletmenin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlayan, şekil, sözcük, sayı, biçim veya harflerin oluşturduğu her türlü sembol ve işarete MARKA denilmektedir.

Yurtdışı Marka Tescil

Yurtdışı marka başvurularınızı direk o ülkelerden bulacağınız vekiller vasıtası ile yapabileceğiniz gibi Madrid protokolu vasıtasıyla çok daha az masraf ile çok fazla ülkede kısa sürede yapılabilmektedir.

Patent/Faydalı Model

Patent, icat edilen bir buluşun, satışı, pazarlanması, çoğaltılması ve üretilmesi gibi alanlarda ayrıcalıklar getiren belgeye verilen isimdir.​

Telif Hakkı

Telif hakkı, herhangi bir bilgi veya düşünce ürününün kullanma hakkının yasalar ile belirli bir kişiye verilmesidir.​

Tasarım Tescil

Tasarım ürününün bütünü veya parçalarının, görsel olarak algılanabildiği, renk, biçim, şekil, doku, malzeme gibi özellikleridir.

Topografya Tescil

Bir ürünün topografyası, endüstriyel casusluğa karşı korunmalı ve rakipler tarafından izinsiz kullanımı engellenmelidir.

Barkod Tescili

Barkod Tescili, belirli bir barkodun belirli bir ürüne veya markaya atanmasını ve bu barkodun yasal olarak tanınmasını sağlar.

Trademark Bodyguard

Ticari markaların korunması veya yönetilmesi için kullanılan hizmet veya yazılımlar

Coğrafi İşaret

Coğrafi işaret, tüketiciler için ürünün kaynağını, karakteristik özelliklerini ve bunlar ile coğrafi alan arasındaki bağlantıyı gösteren ve garanti eden kalite işaretidir.

Markanızı araştırmak ister misiniz?

Marka durum araştırması için bize ulaşın.

Scroll to Top